Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer186317/public_html/taradajko.pl/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/modules/aioseop_opengraph.php on line 825
Kancelaria Taradajko – skuteczne doradztwo i rozwiązania prawne | Rzeszów +

Kancelaria


Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się Kancelarią, w której wieloletnia praktyka członków naszego zespołu procentuje na korzyść naszych Klientów. Naszym głównym atutem jest skuteczność działania, dzięki czemu przede wszystkim realizujemy cele wyznaczone przez naszych Klientów, ale również sami wykazujemy inicjatywę proponując korzystne rozwiązania.

Świadczymy usługi z zakresu prawa oraz funduszy unijnych i krajowych zarówno dla osób fizycznych jak i klientów biznesowych, przy czym każdy Klient jest dla nas równie ważny. Z tą samą starannością i zaangażowaniem angażujemy się w sprawy dużych przedsiębiorstw jak również w indywidualne sprawy osób fizycznych. Dla naszego Klienta jesteśmy oddanym i rzetelnym partnerem, a także profesjonalnym doradcą.

Jednym z założeń naszej działalności jest to, iż nie obiecujemy wyników niemożliwych do osiągnięcia, ale szczerze i rzeczowo przedstawiamy stan danej sprawy.

Wyznajemy zasadę, iż Klient powinien uzyskać usługę o najwyższej jakości za rozsądną cenę, dlatego też każdorazowo wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie.

Niewątpliwie naszym atutem jest interdyscyplinarność naszego zespołu. Jesteśmy prawnikami posiadającymi znaczące doświadczenie również w zarządzaniu, kontroli, pozyskiwaniu funduszy na inwestycje oraz kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy w mediach oraz wśród jej klientów.

Świadczymy usługi również w języku angielskim. Oferujemy naszym Klientom kompleksowe usługi, dlatego w niezbędnym zakresie współpracujemy m.in. z rzecznikami patentowymi, księgowymi, brokerami technologii czy kancelarią notarialną.